If you don't make mistakes, then you aren't really trying.

Od X-factoru až k celosvětové popularitě aneb Děkujeme, Jamesi!

5. dubna 2013 v 16:09 | Kate |  singers.
James Arthur. Určitě znáte jeho cover písničky Impossible. Ale znáte jeho cestu k popularitě?
James už od začátku, kdy se přihlásil do soutěže, všechny zaujal svou interpretací písniček. Jeho krásný originální zajímavě zabarvený hlas a procítění zpěvu dodá písničkám úplně jiný rozměr.
Na castingu deváté řady britského X-factoru všechny ohromil svým zpěvem písničky Young od zpěvačky Tulisy. Už na castingu si získal stovky fanoušků a každým dalším kolem X-factoru fanoušci přibývali a každý si přál aby vyhrál. Písní od britské zpěvačky Adele "Hometown glory" si zasloužil největší uznání. Interpretace Power of love porota považovala za úplně nejlepší vystoupení celého X-factoru. Jeho závěrečná píseň Impossible od Shontelle ukázala Jamesovo pravé já. Všichni si přáli aby vyhrál a i sami porotci několikrát řekli, že by si přáli aby vyhrál právě James. To se mu povedlo.
James se všem do podvědomí zapsal hlavně díky Impossible. Řada lidí považuje jeho cover této písničky za ještě lepší než samotný originál.
Všichni se už těší na jeho album s jeho vlastními písněmi, které James připravuje. Děkujeme Jamesi. Za všechno co jsi pro nás udělal.
James official twitter: https://twitter.com/JamesArthur23

xxx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama