If you don't make mistakes, then you aren't really trying.

2.část

1. června 2013 v 22:31 | Kate |  Už nic neříkej

Už nic neříkej:

2.část


Probouzí jí sluneční paprsky. S hrůzou zjišťuje, že už je 9:30. Počkat..jak se vlastně dostala sem? Už si vzpomíná. Rozešla se s Michalem a večer potkala Zayna. Který ji doprovodil domů…Chvilku si povídali a ona potom usnula.
Při vzpomínce na něj se musí usmát. Zayn. Opakuje si v hlavě jeho jméno.
Pomalu se zvedá z postele. Šouravými kroky prochází svou garsonku. Dojde k ledničce a vyndá z ní mléko. Napije se rovnou z lahve a náhle si všímá malého lístečku na lince. Dává mléko zpět do lednice a bere do ruky lísteček.
Doufám, že už je ti lépe a že jsi se krásně vyspala. Kdybys něco potřebovala, zavolej….
Běží pro mobil a hned si zapisuje jeho číslo. Přistihne se jak se celou dobu usmívá. Je snad zamilovaná? To si odmítá připustit. I když je pravda, že něco takhle krásného pro ní nikdy nikdo neudělal. Nebo si na to nevzpomíná.
Odněkud ho zná..ale odkud? Zayn, Zayn..Kde to jenom slyšela? Černé vlasy, krásné hnědé oči…"MALIK!" vykřikne nahlas. Začnou se jí nervozitou klepat ruce. Byl to opravdu on? Nezdálo se jí to jenom? O můj bože, o můj bože..Jak jsem si toho mohla nevšimnout? Je to on, jsem si tím naprosto jistá. Neváhá ani chviličku. Hned bere do ruky mobil a píše SMSku. Hrozně moc ti děkuju za včerejšek! Barbara:)
Ještě si ji několikrát přečte než ji odešle a potom s klidným svědomím stiskne 'odeslat'.
Odepíše?
Celý den na něho myslí. Když je na počítači. Když fotí. Když vaří oběd. Když kouká na televizi. Když si čistí zuby. Když se sprchuje.
Leží v posteli. Je okolo jedenácté v noci, ale ona stále drží v ruce mobil a čeká až odepíše. Ale…odepíše vůbec?

Odepíše?
Samy se jí zavírají oči a usíná...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama